TRÉNING

.... Locations

Bővítse szolgáltatását és növelje bevételét.

XXL Lashes rendszeresen tart szempilla hosszabbító kurzusokat, termék bemutatókat,

valamint a vállalkozását fellendítő a - szempilla hosszabbítással kapcsolatos- marketing előadásokat

Düsseldorf, Marbella (Costa del Sol) után Magyarországon is....

A következő tréning időpontja és helyszíne:

Feltöltés alatt

Budapest:

Székesfehérvár:

Szolnok:

Miskolc:

Győr:

Pécs:

Debrecen:

Külföldi helyszíneink:


27 April 2019, Saturday, Chemnitz, Németország
18 May 2019, Saturday, Stuttgart, Németország
26 May 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
15 June 2019, Saturday, Stuttgart, Németország
23 June 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
6 July 2019, Saturday, Chemnitz, Németország
13 July 2019, Saturday, Stuttgart, Németország
28 July 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
25 August 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
22 September 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
28 September 2019, Saturday, Chemnitz, Németország
27 October 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
24 November 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország
7 December 2019, Saturday, Chemnitz, Németország
8 December 2019, Sunday, Düsseldorf, Németország

További információ kérhető a info@xxllashes.hu e-mail címen.

nem talált a lakóhelyéhez közeli tréninget? Miért nem szervez meg egyet és keres ezzel még pénzt is? További információ.......

 

 
XXL Lashes Insider Group
Public group · 438 members
Join Group
The World of XXL Lashes ... the market leader behind the passion for long and full eyelashes and eyebrows. - If you’re looking to upgrade your expert ...